Genel Bakış

Endüstriyel Ağır Bakımdan Hassas Teknolojilere... Maintenance.

MNT-genelbakis

  
Çözümler, teknolojiler ve gelişmeler... Tesis yöneticileri ve farklı sektörlerden tesislerin bakım uzmanları, bakım endüstrisi temsilcileri ile bilgi paylaşımları için Maintenance İstanbul Fuarında biraraya geliyorlar.
Sınai, rezidansiyel ve hizmet tesislerinin verimli sürdürülebilirliği, ileri bakım teknoloji ve gelişmelerinden, modern tesis yönetim tekniklerinden faydalanmayı gerekli kılıyor. Tesis varlıkları, üretim prosesleri, kontrol teknikleri, yapısal koruma ve bakım, tesis yönetim modelleri, sertifikasyon ve risk yönetimi, tesis sürdürülebilirliğinin vazgeçilmez yönetim alanları.
> Endüstriyel Ağır Bakım >>> Sınai tesislerin yıla yayılan tüm işletimlerinin verimliliği için dönemsel ağır bakım prosesleri, ürün ve hizmetleri;video
> Hassas Bakım Teknolojileri >>> Endüstriyel teknolojiye ve otomasyona dayanan tüm üretim ve kontrol süreçlerinin hassas bakımlarını kapsayan elektronik ve mekanik bakım prosesleri, cihaz ve teknolojileri, Maintenance İstanbul Fuarının kapsamını oluşturuyor.
  
> Neden katılmalısınız >>>
  
> Katılımcı Broşürü (PDF) >>>
  
> Salon Yerleşim Planı (PDF) >>>
  

Sorularınız için temas kurabilirsiniz. İletişim birimlerimiz >>>


3WTURK CMS v6.0