Genel Bakış

genelbakis-otc

İleri teknolojiler, gelişmeler, uygulamalar ve know-how...
Nutrasötik endüstrisinde etken madde ve bileşenlerden bitmiş ürün ve formülasyonlarına, endüstriyel ekipman ve teknolojiden üretim prosesleri ve hizmetlerine... Yaşam Bilimleri, sağlık ve besin destek endüstrisi kapsamındaki uygulamalara teknoloji, donanım ve hizmet üreten bütün uzmanlar, konunun Türkiye’deki yenilikçi ihtisas fuarı ve etkinliklerinde biraraya geliyorlar. Klinik araştırma sürecinden bitmiş ürünlerin pazarlanmasına geniş bir spektruma yayılan nutrasötik endüstrisi, temel araştırma-geliştirme faaliyetlerinden, ileri teknolojiyle üretilmiş son ürünlere kadar, en gelişmiş know-how ve uygulamaları ile sektör uzmanlarının karşısında olacaklar. Uzmanlar ve kurumlar, gelişmiş teknoloji ve bilgi birikimlerini fuarda çeşitli sergileme, etkinlik ve sunumlar ile aktaracaklar.

'Yaşam Bilimleri Fuarları' konsepti ile NutriVISION, eşzamanlı düzenlenen organizasyonlar ile birlikte BİO sektörünün karşısına çıkıyor:
PharmaNEXT - İlaç Endüstrisi, Teknolojileri ve Bileşenleri Fuarı
Analytech - Analiz ve Laboratuvar Teknolojileri Fuarı
Biotecnica - Biyoteknoloji, Yaşam Bilimleri ve Endüstrileri Fuarı
Cleanroom - Temizoda Teknolojileri Fuarı

Nutrasötik endüstrisi uzmanları fuar süresince İstanbul'da bilim, teknoloji ve ticarete odaklanacak...
NutriVISION 3 gün sürecek (Perşembe-Cumartesi) bir uzmanlık platformu. Hedeflenen üretici, kullanıcı ve dağıtımcı uzman gruplar bu üç gün içinde yoğun biçimde gerçekleşecek sunum ve sergilere odaklanacak, endüstriyel ilişkilerin merkezinde bulunacaklar. Bilgi birikimi ve endüstriyel know-how, sektör uzmanlarının bilgi paylaşımları, teknoloji ve endüstri arasındaki yatay ilişkilerin devamlılığı, NutriVISION’ın ana işlevi olması hedefleniyor. Ar-ge, endüstriyel üretim ve ürün satışı alanlarında fuar ve bilimsel etkinlikler ortamında karşılıklı etkileşim ile... 


3WTURK CMS v6.0